Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας
