Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Please enter some keywords.
eo: Bonvolu entajpi ŝlosilvortojn.

en: Screenshot
eo: Ekrankapto
