Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Search page path
et: Otsingulehe teekond
