Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Select a date
fi: Valitse päivämäärä

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: Screenshot
fi: Kuva

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Search page path
fi: Hakusivun polku
