Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Advanced search
fr: Recherche avancée

en: Filter by date
fr: Filtrer par date

en: Sort by
fr: Trier par

en: Select a date
fr: Choisir une date

en: Please enter some keywords.
fr: Veuillez saisir des mots-clés.

en: Site URL
fr: URL du site

en: Screenshot
fr: Capture d'écran

en: Results per page
fr: Résultats par page

en: Relevance
fr: Pertinence

en: Related terms:
fr: Termes connexes :

en: -- All --
fr: -- Tous --

en: Did you mean:
fr: Vouliez-vous dire :

en: Search page path
fr: Chemin de la page de recherche

en: Search page title
fr: Titre de la page de recherche
