Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla
