Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Screenshot
hr: Snimak ekrana
