Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Advanced search
ja: 高度な検索

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: Screenshot
ja: スクリーンショット

en: Relevance
ja: 関連度

en: Related terms:
ja: 関連ターム:

en: Enter keywords
ja: キーワードを入力してください

en: Search page path
ja: 検索ページのパス
