Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Screenshot
lt: Vaizdas
