Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Filter by date
lv: Filtrēt pēc datuma

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā
