Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: STRONG
my: ထူထည်း

en: EM
my: စာလုံးစောင်း
