Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Select a date
oc: Causir una data

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran
