Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Select a date
pl: Wybierz datę

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: Site URL
pl: URL strony

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Relevance
pl: Związek

en: -- All --
pl: -- Wszystko --

en: Search page path
pl: Ścieżka strony wyszukiwania
