Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Advanced search
pt: Pesquisa avançada

en: Filter by date
pt: Filtrar por data

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Select a date
pt: Selecione uma data

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor introduza algumas palavras chave.

en: Screenshot
pt: Pré-visualização de ecrã

en: Results per page
pt: Resultados por página

en: Relevance
pt: Relevância

en: Search page path
pt: Caminho da página de pesquisa
