Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Advanced search
ru: Расширенный поиск

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Screenshot
ru: Снимок экрана

en: Results per page
ru: Результатов на странице

en: Relevance
ru: Релевантность

en: -- All --
ru: -- Все --

en: Search page path
ru: Путь к странице поиска
