Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Relevance
sk: Relevantnosť
