Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Select a date
sv: Välj ett datum

en: Please enter some keywords.
sv: Var vänlig ange några nyckelord.

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: Search page path
sv: Sökväg till söksida
