Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Filter by date
uk: Фільтр по даті

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Select a date
uk: Виберіть дату

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: Relevance
uk: Доречність

en: Search page path
uk: Шлях до сторінки пошуку
