Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: Screenshot
vi: Ảnh chụp

en: Date filter
vi: Lọc theo ngày tháng
