Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Select a date
ca: Selecciona una data

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Screenshot
ca: Captura

en: Search page path
ca: Camí de la pàgina de cerca
