Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Search page path
cs: Cesta vyhledávací stránky
