Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Search
de: Suche

en: Advanced search
de: Erweiterte Suche

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Select a date
de: Datum auswählen

en: Please enter some keywords.
de: Bitte geben Sie Wörter ein, nach denen gesucht werden soll.

en: Site URL
de: URL der Website

en: Screenshot
de: Bildschirmfoto

en: Results per page
de: Ergebnisse pro Seite

en: Relevance
de: Relevanz

en: -- All --
de: -- Alle --

en: Date filter
de: Datumsfilter

en: Did you mean:
de: Meinten Sie:

en: Enter keywords
de: Suchbegriff(e) eingeben

en: Search page path
de: Suchseitenpfad

en: Showing @first - @last of @total results
de: Ergebnisse @first - @last von @total werden angezeigt
