Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Screenshot
he: צילום מסך
