Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Filter by date
hu: Szűrés dátumra

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Select a date
hu: Dátum kiválasztása

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: Relevance
hu: Relevancia

en: -- All --
hu: – Mind –

en: Search page path
hu: Keresési oldal útvonala
