Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Advanced search
id: Pencarian lanjutan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Select a date
id: Pilih tangal

en: Please enter some keywords.
id: Mohon masukkan kata kunci.

en: Screenshot
id: Contoh tampilan

en: Search page path
id: Path halaman pencarian
