Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Advanced search
is: Ítarleg leit

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Select a date
is: Veldu dag

en: Screenshot
is: Skjámynd
