Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Advanced search
it: Ricerca avanzata

en: Sort by
it: Ordina per

en: Select a date
it: Seleziona una data

en: Please enter some keywords.
it: Inserisci una o più chiavi di ricerca.

en: Screenshot
it: Anteprima

en: Results per page
it: Risultati per pagina

en: Search page path
it: Percorso pagina di ricerca
