Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Search
no: Søk

en: Advanced search
no: Avansert søk

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Select a date
no: Velg en dato

en: Please enter some keywords.
no: Du må skrive inn nøkkelord.

en: Screenshot
no: Skjermbilde

en: Results per page
no: Resultater per side

en: Relevance
no: Relevans

en: Search page path
no: Bane for søkeside
