Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Select a date
nl: Kies een datum

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Did you mean:
nl: Bedoelde u:

en: Search page path
nl: Zoekpaginapad
