Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Advanced search
ro: Căutare avansată

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Please enter some keywords.
ro: Vă rugăm să introduceţi câteva cuvinte cheie.

en: Search page path
ro: Calea paginii de căutare
