Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Advanced search
ta: மேம்பட்ட தேடுதல்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Please enter some keywords.
ta: சில வார்த்தைகளை உள்ளிடுக.

en: Screenshot
ta: திரைக்காட்சி
