Verticrawl Search Engine (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Advanced search
tr: Gelişmiş arama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: Screenshot
tr: Ekran görüntüsü

en: Date filter
tr: Tarih filtresi

en: Search page path
tr: Arama sayfası yolu
