Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
