Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
