Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
