Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
