Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Submitted by !username on !datetime
ja: 作成者:!username 作成日:!datetime

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
