Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
