Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
