Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
