Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
