Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
