Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
