Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
