Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
