Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Submitted by !username on !datetime
he: נכתב ע"י !username בתאריך !datetime

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
