Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
