Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Main menu
it: Menu principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
