Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
