Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
